Doprovodný program

Festival nabídne bohatý doprovodný program. Podrobnější info budeme postupně zveřejňovat.


      


Family zone

Zábava pro celou rodinu. Skákací hrad, tvořivé dílničky, malování na obličej a další aktivity.
Nechte děti učit se zábavnou formou třeba třídit odpad nebo si zahrát fotbalový turnaj rodičů s dětmi.

         


Létofest pomáhá..
Pomoc nadaci Můj nový život provází celou tour. Umožňujeme dětem a jejich rodinám bezplatný vstup na festivaly a ještě jim k tomu nabízíme bohatý program. Tento projekt podporujeme již pátým rokem. Pomáhá onkologicky nemocným dětem vrátit je i celé rodiny zpět do života.
Dále bychom se rádi pozvali děti z místních dětských domovu a umožnili jim vstup na festival zdarma.


Youtubeři
Dalším ozvláštněním festivalu bude obohacení sobotního programu o youtuberský stan v časovém rozmezí 13 – 16 hod.. Vystoupí zde tři interpreti z řad youtuberů a předvedou své umění. Edukativním prvkem celé show bude zakomponování informací spojených s nebezpečím internetu a dále budou youtubeři zvát návštěvníky na zajímavé památky v regionu.

100 let československé hudby
Rok 2018 se nese v duchu oslav výročí vzniku Československa. Toto téma nebude chybět ani na festivalech. Připravujeme prezentační stan, který bude znázorňovat vývoj československé hudby po dekádách od roku 1918 až po současnost. Bude zde možné vidět prezentaci hudby jak v obrazové podobě, tak formou tabletů a sluchátek, kde si bude moci každý návštěvník poslechnout hity daného období.

Soutěž autorských kapel
Znáte ve vašem kraji kapelu, která se snaží prosadit vlastní tvorbou? Teď může dostat jedinečnou příležitost zahrát si na velkém festivalu před tisícovým publikem a odstartovat tak hvězdnou dráhu.
Soutěž má pár pravidel, a to min. polovina kapely musí pocházet z příslušného kraje, musí mít vlastní tvorbu (hudbu i texty) v min. rozsahu 30 minut. Celý souboj kapel proběhne na soc. sítích (FB, Insta, web) a o vítězi pak rozhodne výběr profesionálních kapel, které na festivalech vystupují. Sledujte naše sítě, brzy zveřejníme info jak se přihlásit!

Generální partner

Hlavní partner

Regionální partneři

Mediální partneři