Právě vylepšujeme celý web. Děkujeme za pochopení.

LétoFest Tour 2020 se ruší

Milí fanoušci a příznivci LétoFestů ❤️,
nikoho z nás ani v nejčernějších představách nenapadlo, že by nám cokoliv mohlo stát v cestě za prožitím úspěšné sezóny plné kvalitní hudby, usměvavých návštěvníků a v neposlední řadě nádherně uvolněné atmosféry. To jsou důvody, proč každý rok již od podzimu plánujeme, vyjednáváme a pracujeme, zkrátka jdeme do toho naplno a těšíme se, až skončí zima, vykoukne první sluníčko a my Vám budeme moci nabídnout zážitky na profesionální úrovni, kdy se chceme stále zlepšovat, a věřte, že i letos jsme měli neskutečně nabito, aby tento ročník překonal mílovými kroky ty předešlé.

Co to znamená?

S ohledem na nastalou situaci, třebaže s některými vládními opatřeními někteří z nás nemusí úplně souhlasit, jsme nuceni Vám sdělit naše konečné rozhodnutí. Není možné žít v nejistotě a čekat, jak to celé dopadne. I kdyby vláda pár týdnů, či dokonce dnů, před termínem konání, opatření zrušila, není možné takový festival organizačně uspořádat. Nechceme a nebudeme riskovat zdraví Vás, našich návštěvníků. Hlavním prvkem v naši branži je radost, uvolnění, odreagování, nerušená zábava a pohoda, což by za aktuální vládních opatření nebylo rozhodně při vynaložení sebevětšího úsilí možné zajistit.

Mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN (které vzala na vědomí Vláda ČR) byla s účinnosti od 25. 5. 2020 do odvolání mimo jiné zakázaná hudební a další umělecká představení s účasti nad 300 osob. Z výše uvedeného mimořádného opatření jsme bohužel nuceni Vám sdělit konečné a oficiální rozhodnutí, a to, že letošní tour LétoFest 2020 je tímto definitivně zrušena.

Jistě si teď kladete otázku, jak to bude s již zakoupenými vstupenkami na letošní ročník? Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na příští ročník 2021, a velmi byste nám pomohli v této nelehké době, kdybyste si Vaše vstupenky ponechali a zachovali nám přízeň do příštího ročníku. Co je ovšem podstatné:


Zakoupené vstupenky

VŠECHNY ZAKOUPENÉ VSTUPENKY MUSÍ BÝT VYMĚNĚNY ZA NOVÉ VSTUPENKY ‼️

Tj. vstupenky zůstávají v platnosti, ale každá vstupenka na letošní ročník musí být vyměněná podle následujících pokynů.
Na TicketLIVE, kde také najdete aktualizované termíny na příští ročník si vyberete z následujících 3 možností:
1️⃣ výměna vstupenky na následující ročník (lze zvolit i možnost změny města)
2️⃣ darování (podpora konání oblíbeného festivalu v následujících ročnících ❤️)
3️⃣ TicketLive voucher / kredit na události

Ad. 3.: Jedná se o nově vydaný zákon č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“), jehož úplné znění naleznete na Zákony pro lidi, který do 31. 3. 2021, kdy nás, jakožto pořadatele můžete požádat o vydání poukazu na kulturní akci (dále jen „poukaz“), který Vám bude vydán do jednoho měsíce od Vaší žádosti v hodnotě Vámi uhrazeného vstupného. Poukaz bude platný do 31. 10. 2021. V případě technických problému se prosím obracejte na [email protected]

Dovolujeme si Vás upozornit, že využitím poukazu zaniká povinnost pořadatele vrátit vstupné.

Tímto rozhodnutím, je tedy zcela na Vás, zda dáte přednost jednodušší variantě a vyměníte si již zakoupenou vstupenku, nebo dáte přednost vystavení poukazu.

Děkujeme za Vaše pochopení, zůstaňte s námi prosím i nadále v kontaktu a už nyní se na Vás těšíme nejpozději při příští festivalové sezóně 2021!