O nás

Pár slov o festivalu

Pořadatelem akce je YASHICA Events a.s., která s eventovými akcemi začala v roce 2005 celostátní soutěží v grilování. Ve spolupráci s hypermarketem Globus jsme připravovali grilovací soutěž GRILMÁNIE, která byla zároveň oficiálním mistrostvím ČR v grilování. V roce 2013 jsme vystřelili s multikulturním hudebním festivalem VYSOČINA FEST, který se stal jednou z nejvýznamnějších akcí v Kraji Vysočina. A tím jsme definitivně odstartovali naši dráhu eventů.

LétoFest to je tour osmi letních festivalů, které zasáhnou celou Českou republiku a nabídnou bohatý hudební i doprovodný program.
V roce 2017 jsme začínali svou jednodenní startovací tour, kdy jsme vás bavili celé sobotní odpoledne, a to až do pozdních hodin. LétoFest se stává pomalu tradicí a letošní rok 2018 bude zase o něco nabitější a o dost více ambiciózní. Půjde už o dvoudenní festivaly.. na, vám již známých, místech.

Areál festivalů pro vás otevřeme v pátek odpoledne. První kapela odstartuje své vystoupení těsně před pátou hodinou a neoddechnete si až do ranních hodin. Hudební produkce bude pokračovat do půl druhé a vystřídají se zde hvězdy československého nebe, které vám budeme postupně zveřejňovat. V sobotu se potkáme hned v poledne, kdy se brány festivalu znovu otevřou a od jedné všem hudebním nadšencům zahrají další výrazní interpreti.

To vše bude po oba dny doplněno i o bohatý doprovodný program.

Další, na koho v rámci festivalu nezapomínáme, jsou děti. Věnujeme jim bohatý program v podobě dílniček a soutěží i drobných sportovních aktivit. Chybět nebudou ani promostánky partnerů, které nabídnou kromě své prezentace i další různé aktivity, jako je třeba fotokoutek a další. Již tradičně podpoříme také děti, které se léčí nebo léčily pro onkologická
onemocnění. U stánku s označením projektu Můj nový život si nechte prostřednictvím
hashtagů #mujnovyzivot nebo #letofest2018 vytisknout z Instagramu své fotografie
z festivalu. Desetikoruna z každé fotografie bude věnována na to, aby se děti po onkologické
léčbě mohly lépe a rychleji vrátit zpět do standardního života.

A na koho se tedy letos těšit?
Na všech zastávkách můžete vidět a hlavně slyšet kapelu Wanastovi Vjecy, Mig 21, Chinaski a spoustu dalších…

A že to bude stát za to! O tom vás v létě přijedeme přesvědčit!

PARTNEŘI

Generální partner

Mediální partner

Hlavní partneři

Partneři

Spolupracujeme